Produkcia

Organizujete firemnú akciu, jarmok, ples, hodovú zábavu, oslavu, svadbu, večierok, dni mesta/obce a potrebujete hudobnú skupinu v kombinácii s hovoreným slovom, ktorá osloví všetky vekové kategórie od 0, 5 do 95?

Ponúkané hudobné produkcie sú zostavené z albumov „Ľudová veselica“ a výberom najznámejších piesní z ľudovej tvorby a stredného prúdu.

FOTO REFERENCIE

Milan Perný - sólo


Temperamentná zábava pre všetky vekové generácie. Pozvite Milana Perného aj na Vašu akciu a potešte sa výberom najznámejších a najspievanejších ľudových piesní. Vhodné ako súčasť väčšieho galaprogramu na dni obcí, vinobrania, hody a jarmoky.

 

Čo to máš má milá


Javorinka košatá mix


Neviem neviem, mix


DUO Lapaji


Duo LAPAJI, pôvodne MM Team M+M, alebo duo Milan Perný a Marek Dragúň funguje už niekoľko rokov. Okrem pohrebov účinkovali takmer na každom možnom kultúrnom podujatí. Ide o dvojicu talentovaných muzikantov – multiinštrumentalistov a spevákov. Obaja ovládajú viaceré hudobné nástroje a ponúkajú rôzne typy hudobnej produkcie. Hudobné zoskupenie ponúka na svojich akciách produkciu zostavenú zo známych českých a slovenských ľudoviek, ktoré sú striedané reprodukovanou hudbou z najväčších hitov všetkých čias. LAPAJI pôsobia na západnom Slovensku a zúčastňujú sa na rôznych kultúrnych podujatiach ako sú plesy, svadby, oslavy, zábavy a pod. Okrem tanečných kôl nemajú hudobníci problém na akciách zájsť s harmonikou a gitarou ku stolom a dotvoriť atmosféru spontánnym spevom spolu s publikom. V prípade svadobných sprievodov, recepcií a menších akcií je možnosť produkcie iba so živými nástrojmi (harmonika + gitara, dve harmoniky). V prípade väčších kultúrnych podujatí (jarmoky, hody, oslavy, svadby) prostredníctvom kvalitnej aparatúry, osvetlenia a ozvučenia (RCF sound) produkcia najčastejšie pozostáva z kombinácie nástrojov (klávesy + gitara/akordeón/husle) a spevu. Skupina LAPAJI vydala vo vydavateľstve CD Karolko doposiaľ dva albumy s názvami „Keď mi prišla karta narukovať“ a album „Teče voda, teče“, na ktorých možno nájsť výber známych i menej známych ľudoviek v populárnej úprave, ako aj hity stredného prúdu. Albumy sú tak úspešným pokračovaním predošlej série CD-čiek Milana Perného – Ľudová veselica.

 

Svadba-tanec


Pijácka


Čipkár


Svadba-live


Lapaji-show


Na plese


Svadobný mix1


Svadobný mix2


Svadobný mix3


Si moja milá


Galakoncert


Live-Kapustík


Mexico


Krst CD Lapaji


Hej Jano mix


Hledám galánečku


Na Orave


Horela lipka


Neďaleko mlyna


Metlový live


Neďaleko od Trenčína


Milan Perný, Duo SERVUS a Stano Vitáloš


plesy, koncerty, estrádne vystúpenia, fašiangy, zábavy, prvomájové oslavy, majálesy, dni matiek, jarmoky, hody, životné jubileá, vinobrania, oberačkové slávnosti, recepcie, rodinné a firemné oslavy, firemné večierky, kultúrno - spoločenské podujatia, úcta k starším, Katarínske zábavy, Mikulášske posedenia, Vianočné koncerty, Silvestre…

estrádny program speváka a harmonikára Milana Perného, hudobnej skupiny DUO Servus a zabávača Stana Vitáloša pozostávajúci z výberu slovenských ľudových piesní, šlágrov a country hitov popretkávaný imitáciami, scénkami a hovoreným slovom

 • najznámejšie a najčastejšie spievané slovenské a české ľudovky v podaní hviezdy Senzi TV Milana Perného,
 • country hity, evergreeny, šlágre a show v podaní hudobnej skupiny DUO Servus,
 • Stano Vitáloš obľúbený interpret Senzi TV a Šláger TV a jeho vtipy, imitácie a scénky,
 • balkánsko-jadranská show Stana Vitáloša a ženskej tanečnej skupiny TROPICANA (3 a 3+ tanečníc, 8 choreografií a tri prevleky),
 • program vhodný na počúvanie i do tanca,
 • dĺžka programu, konkrétne požiadavky ako i celková cena programu dohodou
 • vlastné ozvučenie a osvetlenie
 •  

  Stromečky


  Neďaleko


  Kolem panskej


  Dychovka


  Mexico


  O 1 hodine


  DUO Milan a Jarka


  Obľúbená spevácka dvojica Milan a Jarka známa zo Senzi TV a Šláger rádia ponúka program určený pre všetky vekové generácie. Hudobný program pozostáva z najznámejších a najčastejšie spievaných ľudových piesní a šlágrov. Je vhodný na verejné podujatia ako sú RECEPCIE, SVADBY,PLESY,ZÁBAVY,NARODENINY,FIREMNÉ VEČIERKY, DNI MESTA A OBCE,JARMOKY a pod.

   

  Tam pod Tatrami


  Krčmárik


  Sedemnásť liet


  Oslavy obce 1


  Oslavy obce 2


  Oslavy obce 3


  Oslavy obce 4


  Jiřiny


  Nervózna família


  Vojáčik, Dedinka


  Horela lipka


  Na Orave


  Sobota mix


  Rivers of Babylon


  Comment ça va


  Malá dychovka

  Kapela ponúka hudobnú produkciu na všetky druhy spoločenských podujatí. Program pozostáva zo známych ľudových skladieb a osvedčených hitov. Počet členov je variabilný a závisí od požiadaviek organizátora. Základné zloženie kapely: klávesy + akordeón + trúbka + saxofón, všetci členovia spievajú.

  Dolina, dolina


  Bubeníček


  Mexico


  Pri stoloch


  Pri stoloch 2